partnerler/acentamiz-olun easyhome | Emlak Acentamız Olun
 

Acentamız Olun

Türkiye';nin ve Dünya';nın her yerinden  yeni partnerlerimize kapımız ardına kadar açık.

Emlak alt yapınız var ise, ya da emlak satışı konusunda güçlü bağlantılarınız var ve bunları değerlendirmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. easyhome ile Alanya bölgesi başta olmak üzere, Antalya, Didim ve İstanbul bölgelerinde gayrimenkul satışı yaparak, kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Neden easyhome u seçmelisiniz?

 • Güveniliriz
  Müşteri bilgilerini özel bir veritabanında tutuyoruz. Sizden sonra, sizin müşteriniz doğrudan bizimle iletişim kursa bile, sizin müşteriniz olarak kalmaya devam ediyor. Ayrıca, satış sürecinin her aşamasında, size satışın durumu ile ilgili bilgi veriyor, sizi her zaman satışın içinde tutuyoruz.
   
 • Müşteri Memnuniyeti Garantisi
  Size dönen şikayetler her zaman can sıkıcı olmuştur. Misafirinizi, bize sizden bir emanet olarak görüyor, onun memnuniyetini, hem satın alma sürecinde, hem de satış sonrasında garanti ediyoruz. Çünkü hem en uygun fiyat, hem de profesyonel hizmet bizde!
   
 • Portföy Üstünlüğü
  Misafirin imkanları ve beğenilerini bilemeyiz. Her durumda, beklentilere cevap verecek portföye sahip olmamız, satış için her an hazırlıklı olmamız gerekir.
  Her zaman doğrudan gayrimenkul sahibi ile direk diyalog halinde olduğumuzdan; son dakika sürprizleri, vekalet kargaşaları, satıcı caymaları yaşanmaz.
  Portföyümüz ikinci el ve yeni satışlar olmak üzere ikiye ayrılıyor.
  • Bölgemizdeki güvenilir tüm inşaat şirketleri ile çalışıyoruz.
  • Ana faaliyet bölgemiz olan Alanya';da en iyi portföye sahibiz. Her müşterinin talebine uygun, en düşük fiyattan, en lükse kadar her türlü gayrimenkul portföyümüzde mevcut.
    
 • Profesyoneliz
  Misafirin talebini öğrendikten sonra, yalnızca ona uygun opsiyonları gösterir, satışa odaklanırız. Gerek kurumsal ofisimiz, gerek araç filomuz, gerekse verdiğimiz hizmetler, standardın üzerinde.
   
 • Her Dili Konuşuyoruz
  Bölgede aktif kullanılan tüm yabancı dillere hakim personelimiz var, bir çoğu o milliyetten. Tecrğbeli, verdiği bilgiye hakim, acentanın da, ofisimizin de itibarını güçlendirecek profesyonel satış kadromuz var.
   
 • Ödeme Kolaylığı
  Kredi kullanmak isteyen müşterilerimiz için bankalarla özel anlaşmalarımız var, yabancı müşterilere de özel oranlarda kredi kullandırıyoruz. Üstelik tüm formaliteyi biz müşteri adına hallediyoruz. ona sadece şubeye uğrayıp imza atmak kalıyor.
   
 • Satış Sözleşmesi
  Tüm şartlar, vaatler sözleşmede yazıyor, ve takip ediyoruz. Müşterinin özel talepleri ya da değişik ödeme planları olabilir. Sağlam hukuki altyapımız hem müşteriyi, hem bizi, hem de sizi koruyor.
   
 • Komisyon Ödemesi
  Satışın gerçekleşip, tapunun devredildiği gün, komisyonunuz banka hesabınızda.
   
 • Satış Oranları
  Konuşmayı en çok sevdiğimiz nokta burası; Biz Satıyoruz!
  İnşaat firmaları, ya da başka emlakçılarla çalışan acentaların %10 - %15 oranında "yönlendirilen müşteri / gerçekleşen satış" oranları olduğunu biliyoruz.
  İnşaat firmaları, kendi projelerini satmaya odaklandıkları, rakip firmalar da, portföy konusunda bize rakip olamadıkları için oranları düşük kalıyor. Tecrübeli satış elemanlarımız, portföy gücümüz ve satış imkanlarımız sayesinde yönlendirilen müşterinin %80';ini satışa çeviriyoruz. En önemlisi, misafirleriniz size yakışır şekilde ağırlanıp, mutlu ayrılıyorlar.
   

Hemen bizimle tanışmak ve diğer detayları görüşmek isterseniz, aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterli. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

 

Become An Agent

+90 (242) 528 73 10
info@alanyaeasyhome.com
Copyright 2004 - 2024 | www.easyhome.com.tr